Vi som är med i Linwin

Linnéa Drakenmark

Civilingenjör i energi- miljö- management

Examensår: VT 2019

Mail: lindr582@student.liu.se

Agnes Frost

Civilingenjör inom Teknisk fysik och Elektroteknik

Examensår: VT2020

Mail: agnes.lc.frost@gmail.com

Amelie Reuterskiöld

Medie- och kommunikationsvetenskap

Examensår: VT2019

Mail: ameliereuterskiold@hotmail.com

Karolina Pochopien

Sociologi & Pedagogik

Examensår: VT 2019

Mail: karolina.pochopien@live.se

Maria Beck-Friis Lundholm

Civilingenjör inom Industriell Ekonomi Internationell, tyska

Examensår: VT2019

Mail: marlu741@student.liu.se

Emma Aldén

Fristående kurser inom Nationalekonomi

Examensår: VT 2019

Mail: emmal515@student.liu.se

Josefine Harrius

Civilingenjör inom Energi, Miljö, Management

Examensår: 2020

Mail: josefine.harrius@aim.com

Elenna Josefsson

Civilingenjör inom Industriell Ekonomi

Examensår: 2021

Mail: elejo074@student.liu.se

Yasmina Björnström

Master inom Human resource management & development

Examensår: 2019

Mail: bjornstroem@gmail.com

Julia Engström

Psykologprogrammet

Examensår: VT 2022

Mail: julia@famengstrom.com

Jenny Hämäläinen

Civilingenjör inom Maskinteknik

Examensår: VT 2018

Mail: jenny.hamalainen@outlook.com

Veronika Johansson

Psykologprogrammet

Examensår: 2019

Mail: verjo573@student.liu.se

Josefin Karlsson

Civilingenjör i energi- miljö- management

Examensår: VT 2020

Mail: josefine.t.karlsson@gmail.com

Julia Johansson

Statsvetenskap och sociologi

Examensår: VT 2018

Mail: juliaajohansson94@icloud.com

Stina Lindgren

Teoretisk Filosofi

Examensår: 2020

Mail: stinalindgren95@gmail.com

Cecilia Shadman

Civilingenjör inom Industriell Ekonomi

Examensår: VT 2019

Mail: shadmancecilia@gmail.com

Hanna Falk

Personal- och arbetsvetenskap

Examensår: VT 2017

Mail: 2hanna.falk@gmail.com

Klara Berghard

Masterprogrammet i HRM/HRD

Examensår: 2018

Mail: klabe687@student.liu.se

Lisa Yuen

Industriell Ekonomi - Internationell

Examensår: VT 2018

Mail: lisa.k.yuen@gmail.com

Matilda Gustavsson

Civilingenjör inom Maskinteknik

Examensår: VT 2019

Mail: matilda@linwin.se

Anna Adolfsson

Civilingenjör inom energi-miljö-management

Examensår: VT 2019

Mail: annad235@student.liu.se

Hanna Andersson

Industriell ekonomi

Examensår: VT 2018

Mail: hanan117@student.liu.se

Sofia Hjort

Psykologprogrammet

Examensår: VT 2021

Mail: sofiahjort96@gmail.com

Elin Börjesson

Civilekonom

Examensår: VT 2018

Mail: Elios_94@hotmail.com

Malin Gustavsson

Civilingenjör, Maskinteknik

Examensår: VT 2018

Mail: malin@linwin.se

Rebecca Elvström

Master i International and European relations

Examensår: VT 2018

Mail: rebecca@linwin.se

Emma Hertin

Civilingenjör i Industriell Ekonomi Internationell

Examensår: 2019

Mail: emmahertin@gmail.com

Erika Anderskär

Statistik och Dataanalys
Linköpings universitet

Examensår: 2017

Mail: eanderskar@gmail.com

Amanda Erkén

Civilingenjör, Industriell Ekonomi
Linköpings universitet

Examensår: 2019

Mail: amaer965@student.liu.se

Julia Woode

Masterprogrammet Human Resource Management & Development
Linköpings universitet

Examensår: 2018

Mail
julia@linwin.se